E-TicaretGenelPazaryerleri

Amazon Prime Alışveriş Festivali Bugün Başlıyor

Amazon kullanıcılara çeşitli fırsatları sunduğu 'Prime Alışveriş Festivali'ni 18 Temmuz itibariyle ülkemizde başlatıyor.

E-ticaret sektörü son yıllarda oldukça fazla gelişti. Birçok şirketin yer aldığı piyasada rekabet de haliyle oldukça çetin yaşanıyor. Şirketler kullanıcı memnuniyetini sağlamak ve yeni kullanıcılara ulaşabilmek amacıyla belirli zaman dilimlerinde çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Dünyanın en büyük e-ticaret platformların birisi olan Amazon da belirlediği tarihler arasından çeşitli kampanyalar ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Dünyanın birçok yerinde 2 gün süren ve 12-13 Temmuz arasında gerçekleştirilen ‘Prime Alışveriş Festivali’ ülkemizde bugün 18.00 itibariyle başlayacak ve 25 Temmuz’a kadar devam edecek.

Prime Üyeleri Faydalanabilecek

Bugün başlayacak ve bir hafta boyunca devam edecek indirimlerden faydalanabilmek için Amazon Prime üyesi olmak gerekiyor. Amazon Prime üyesi olarak hem kampanyalardan yararlanırken aynı zamanda kargo, Prime Video, Prime Gaming hizmetleri de ücretsiz olarak kullanılabilecek. Aylık 7.90 TL olan Amazon Prime ilk kez deneyecek kullanıcılar için bir aylık ücretsiz deneme fırsatı da sunuyor.

 

amazon prime alisveris festivali

Yeni Nesil Akıllı Dijital Kartvizit

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu