E-TicaretKamu & STK'lar

ELİDER, Ticaret Bakanlığı ile birlikte E-ihracatı, yazılım ve bilişim teşviklerini anlatacak.

2 Mayıs Salı Günü, BTM İstanbul'da E-ticaret bileşenleri bir araya gelecek.

E-ticaret ve yazılım sektörünün önde gelen firmaları, E-ihracat teşvik ve destekleri hakkında bilgi paylaşımında bulunacakları bir konferans için davet edildi.

C Level yöneticiler, e-ticaret direktörleri ve yöneticileri, yatırımcılar, e-ticaret satıcıları, servis sağlayıcılar ve KOBİ’lerin katılacağı bu konferansta, E-ihracat teşvikleri hakkında güncel ve kapsamlı bilgiler sunulacak. Etkinlikte sektörün öncü firmalarının da katılımı ile birlikte, E-ihracatın avantajları ve teşviklerini nasıl kullanabilecekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olacaklar.

Toplantıda ayrıca, yeni e-ticaret yasası kapsamında getirilen düzenlemeler ve kısıtlamalar, lisans ücretleri ve sektörel standartlar gibi önemli konulara da değinilecek. Bu bağlamda, e-ticaret platformlarının ve işletmelerin uyum sağlamaları gereken yasal gereklilikler, kullanıcı verilerinin korunması, ödeme sistemleri ve tüketici hakları gibi alanlarda yapılan düzenlemeler detaylı bir şekilde ele alınacak.

Konferans, Bilgiyi Ticaretleştirme Merkezi’nde düzenlenecek. Ticaret Bakanlığı’ndan daire başkanları, e-ticaret ve e-ihracat teşvikleri hakkında önemli konuları ele alacaklar.

Konuşmacılar

Konuşmacılar arasında

  • T.C. Ticaret Bakanlığı’nın Bilişim, Yazılım, Dijital ve İletişim Hizmetleri Dairesi Başkanı Hürol Karlı,
  • E-ihracat ve Yeni Teknolojiler Daire Başkanı Hasan Önal,
  • İç Ticaret Genel Müdürlüğü – Ticaret Uzman Yardımcısı Oğuzhan Ünal,
  • TOBB – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği / Yazılım Meclisi Başkanı Erhan Barut,
  • ELİDER YK Başkanı ve LogiHub E-ticaret Direktörü Fehmi Darbay,
  • BTM Genel Müdürü İbrahim Elbaşı,
  • Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli,
  • Trendyol Pazaryeri Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil,
  • Kargoist İş Geliştirmeden Sorumlu GMY Fahri Çırak ve
  • Uyumsoft Genel Müdürü Erhun Öcal yer alıyor.
Elider E-ticaret buluşmaları,
Elider E-ticaret buluşmaları,

Sponsorlar

Ana sponsorluğunu Ticimax’ın üstlendiği konferans, destek sponsorları Trendyol, Uyumsoft ve Kargoist tarafından destekleniyor.

Etkinliğin ana sponsoru Ticimax olurken, destek sponsorları arasında Trendyol, Uyumsoft ve Kargoist yer alıyor. Etkinliği destekleyen kurumlar ise Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yazılım Meclisi, Türkiye Bilişim Dernekleri Federasyonu (TUBİFED), Türkiye Yazılımcılar Federasyonu (TUYAFED), E-Ticaret Altyapı Sağlayıcıları Derneği (EDER) ve E-Ticaret İşverenler Sendikası (ETİS) olarak açıklandı.

E-ihracat ve Elider

E-ihracat teşvikleri hakkında verilecek kapsamlı bilgiler, ihracat yapmak isteyen firmaların yurt dışındaki müşterilere erişimini kolaylaştıracak. Bu sayede, firmalar daha geniş bir pazara açılacak ve Türkiye ekonomisine katkı sağlayacaklar.

E-ticaret Etkinliği Kayıt Bağlantısı

 

Kayıt Ol

 

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu