Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

GSA Istanbul E-Com Startup

Haziran 26

E-Com Start-Up İstanbul programı başlıyor.

E-Ticaret markaları ve üreticiler, E-Com Start-Up programı ile uçtan uca tüm e-ticaret süreçlerini global pazarlara açıyor.

E-Com Start-Up Programı ile

E-İHRACATA HEMEN BAŞLA

E-ticaretin hızla evrildiği günümüzde, başarılı olmak için güncel bilgilere, stratejilere ve pratik deneyimlere ihtiyaç duyuyorsunuz. Bizimle birlikte, e-ticaretin ve e-ihracatın kapılarını aralayacak, rekabet avantajı sağlayacak ve işinizi küresel ölçekte büyüteceksiniz.

E-Com Start-Up Program İçeriği

Program, canlı eğitimler, atölye çalışmaları ve uygulamalı onboarding sürecini içerir. Eğitim modüllerinde girişimcilik, e-ticaret, e-ihracat, dijital pazarlama, yapay zeka gibi konular ele alınır. Onboarding sürecinde ise, katılımcılar ürün bulma, rakip analizi, içerik oluşturma, pazaryeri hesap açma, entegrasyon ve ERP kurulumu, şirket kurulumu ve marka tescili gibi konuları detaylı bir şekilde öğrenir ve uygularlar.

E-COM START-UP METODOLOJİSİ

E-Com Scale Up Programı, işini globale taşımak isteyen e-ticaret markaları için özel olarak tasarlandı. Buna ilave olarak bitmiş ürün üreten üreticiler E-Com Scale-Up sayesinde, eğitim, kurulum ve statejik destek sonrası global pazarlara adım atacaklar.

E-Ticaret markalarımız, program süresince alacakları özel eğitim ile tüm e-ihracat süreçlerini kendi içerisinde yürütme kabiliyetine sahip olacaklar. Programın en temel çıktısı budur.

Detaylar

Tarih:
Haziran 26
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
globalseller.academy

Organizatör

Global Seller Academy
Phone
0850 360 0427
E-mail
info@globalseller.academy
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

İstanbul Aydın Üniversitesi
Beşyol, İnönü Cd. No:38, 34295 Küçükçekmece/İstanbul istanbul Türkiye + Google Haritalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu