PazarlamaGenel

Havas, E-ticaret ve Perakende Medya Uzmanlığını Güçlendirmek İçin Liquid’i Satın Aldı

Avrupa merkezli Ajans network'ü Havas, e-ticaret ve perakende medya uzmanlığını güçlendirmek amacıyla Liquid isimli şirketi satın aldı.

Avrupa merkezli Ajans network’ü Havas, e-ticaret ve perakende medya uzmanlığını güçlendirmek amacıyla Liquid isimli şirketi satın aldı.

Satın alma ile birlikte Liquid, Havas Market markası altına alınacak. Havas Market, insanlara, markalara ve perakendecilere anlamlı alışveriş deneyimleri sunmayı hedefleyen Havas’ın e-ticaret alanında sunduğu tüm hizmetleri kapsayan markadır. 2020 yılında kurulan Havas Market, küresel çapta hızla büyüdü ve şu anda 30’dan fazla pazarda hizmet veriyor.

Bu satın alma, ortak vizyon ve değerlerin bir araya gelerek alışveriş deneyimi pazarlamasını ve e-ticareti yeniden tanımlamayı amaçlıyor. Liquid’in çevik ve yaratıcı perakende stratejilerinin Havas Market’in küresel kaynakları ve teknolojik uzmanlığı ile bütünleşmesi, markalara ve tüketicilere eşsiz bir değer yaratacak.

Havas Satın Alma ile E-ticaret ve Perakende Medya Uzmanlığını Güçlendiriyor

Avrupa merkezli reklam devi Havas, Orta Doğu’da alışverişçi pazarlaması, e-ticaret ve perakende medya alanlarını yeniden tanımlamak için önemli bir adım attı. Şirket, önde gelen omni-ticaret şirketi Liquid’i satın aldığını duyurdu.

Liquid, Havas Market markası altına dahil edilecek. Havas Market, insanlara, markalara ve perakendecilere anlamlı alışveriş deneyimleri sunmayı hedefleyen Havas’ın e-ticaret alanında sunduğu tüm hizmetleri kapsar.

Bu satın alma, ortak değerlere sahip iki şirketin bir araya gelerek alışveriş deneyimi pazarlamasını ve e-ticareti yeniden tanımlamayı amaçlıyor. Liquid’in çevik ve yaratıcı perakende stratejileri ile Havas Market’in küresel kaynakları ve teknolojik uzmanlığının birleşimi, markalara ve tüketicilere benzersiz bir değer yaratacak.

Satın alma ile birlikte Havas, Orta Doğu’daki varlığını da güçlendiriyor. Zira Havas, bölgede lüks ürünlerin satış ve pazarlama uzmanı Chalhoub Group ile ortaklık yürütüyordu.

Liquid CEO’su Sachinn J Laala görevine devam edecek.

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu