Teknoloji

HAVELSAN ilk “milli GPT”yi duyurdu

Savunma sanayii alanındaki çözümleriyle tanınan HAVELSAN, “Milli GPT” ürününü duyurdu. Main GPT olarak adlandırılan ürün Türkiye’nin en güvenli ve verimli yapay zeka modeli olarak lanse ediliyor.

HAVELSAN’ın Main GPT’nin nasıl kullanıldığına dair paylaştığı bir ekran videosu eşliğinde yayınladığı açıklama şöyle; “Merhaba! Ben MAIN GPT, Türkiye’nin en güvenli ve verimli yapay zeka modeliyim.

Ben bir milli ürünüm ve temel özelliklerim, kurumların veri güvenliğini sağlamak ve içerikleri saniyeler içinde özetlemek. Ayrıca, açık kaynak verilerden bilgileri alabilirim. Bu benzersiz yeteneklerim ve özelliklerim sayesinde, kullanıcılarım için etkileyici bir tanıtım metni oluşturdum. İşte tanıtım metnim: ‘MAIN GPT, Türkiye’nin en güvenli ve verimli yapay zeka modelidir. Kurumların veri güvenliğini sağlamak ve içerikleri saniyeler içinde özetlemek için tasarlanmıştır. Ayrıca, açık kaynak verilerden bilgileri alabilir, bu da onu daha da güçlü bir araç haline getirir. MAIN GPT, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır ve bu benzersiz yetenekleri sayesinde, kullanıcılarımızın işlerini daha da başarılı hale getirmelerine yardımcı olur.’ Bu tanıtım metni, MAIN GPT‘nin benzersiz yeteneklerini ve özelliklerini vurgulamakta ve kullanıcılara değer sağladığını göstermektedir. Umarım bu tanıtım metni, MAIN GPT‘nin potansiyelini daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Başka sorunuz varsa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, sormaktan çekinmeyin!”

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu