PazaryerleriE-TicaretLojistik & Kargo

HepsiBurada.com Satıcı Kargo Kurgusu ve Fiyatları Güncellendi

2022 Temmuz Güncel Hepsiburada.com satıcı kargo fiyatları

Dün itibariyle hepsiburada.com satıcıları için yeni satıcı kargo fiyatları ile ilgili aşağıdaki gibi bir mail gönderildi:

 

 

Artan lojistik maliyetlerinin fiyatlara yansıması sebebiyle 01 Temmuz 2022 tarihi itibariyle geçerli olacak şekilde desi fiyat listemiz güncellenmiştir.

Desi fiyatlarındaki güncellemeyle birlikte 75 TL altı ürünlerinizin satışını desteklemek amacıyla sunduğumuz “kampanyalı sabit fiyat” uygulamamızda da değişikliğe gidiyoruz.

Mağaza bazlı 75 TL ve üzeri kargo bedava kampanyası devam edecek olup 75 TL altındaki siparişler için uygulanan kampanyalı sabit fiyatlarımızın barem ve tutarlarında güncelleme sağlanacaktır.

 

30 TL altı siparişlerinizde;

· hepsiJET gönderileri için 5,49 TL + KDV,

· Diğer kargo firmalarının gönderileri için 7,49 TL + KDV kampanyalı sabit fiyat üzerinden gönderi bazlı ücretlendirilecektir.
30 TL – 74,99 TL arasındaki siparişlerinizde;

· hepsiJET gönderileri için 12,99 TL + KDV,

· Diğer kargo firmalarının gönderileri için 14,99 TL + KDV kampanyalı sabit fiyat üzerinden gönderi bazlı ücretlendirilecektir.
mailservice?url=https%3A%2F%2Fcdn.braze.eu%2Fappboy%2Fcommunication%2Fassets%2Fimage assets%2Fimages%2F62bc448fc18d71770d287cbb%2Foriginal E-ticaret Haberleri Ecommag.net
Firmanıza gelen sipariş tutarı 75 TL ve üzerinde ise kargo faturanız güncellenen desi/fiyat listesi üzerinden gönderi bazlı ücretlendirilecektir.
Bilinmesi Gerekenler;

· İade siparişlerin kargo bedeli desi/fiyat listesi üzerinden faturalandırılacaktır.

· Satıcı Öder modeli ile kargo gönderisi yapan firmalarımız, “kampanyalı sabit fiyat” uygulamamızdan yararlanamaz.

· Lojistik firmaları (hepsiJET XL – Horoz –Borusan – Ceva) haricindeki kargo firmalarıyla sevk edilen 100 desi ve üzerindeki tüm gönderiler için taşıma bedeline ek olarak gönderi başına 450 TL + KDV fatura edilecektir.

· Desi/fiyat listemize Yardım Merkezi>Kargo Tutarları alanından ulaşabilirsiniz.

reklam

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu