E-TicaretGenelPazaryerleri

Hepsiburada’dan sosyal ticarette yeni bir bakış açısı

Hepsiburada, Hypers New Media işbirliğinde Hepsiburada Influencer Masterclass’la sektöre yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Hepsiburada, Hypers New Media işbirliğinde hayata geçirdiği Hepsiburada Influencer Masterclass’ı CMO Ender Özgün ve Hypers New Media Kurucu Ortağı & CEO’su Tolga Akış’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıyla tanıttı.

Ender Özgün, Hepsiburada’nın elindeki verilere göre tüketicilerin yüzde 50’sinin sosyal medyadan e-ticarete yöneldiğini ve yüzde 20’sinin sosyal medyanın e-ticarete yönelmelerindeki bir numaralı etken olduğu bilgilerini paylaştı.

Sosyal ticaret modellerinin önümüzdeki dönemde e-ticareti de pazarlamayı da dönüştüreceğini söyleyen Özgün, Hepsiburada Influencer Masterclass ile Hypers New Media işbirliğinde yıl sonuna kadar pek çok influencer’a marka işbirliklerinden takipçilerle etkileşimin nasıl artırılacağına dair birbirinden çeşitli eğitimler verileceğini anlattı.

“Kategori bazlı kendi kitleni nasıl daha iyi içeriklerle doyurursun ve kendi kitlende nasıl sadakat yaratırsın?” soruları üzerinde durulacağını anlatan Tolga Akış ise Hepsiburada Influencer Masterclass kapsamında dört farklı program olacağını ve toplamda bin kişilik kontenjanın dolduğunu belirtti.

Hepsiburada ve Hypers New Media’nın hedefi ise ııl sonunda yaklaşık 400 marka elçisine ulaşmak.

 

Kaynak: https://mediacat.com/hepsiburadadan-sosyal-ticarette-yeni-bir-bakis-acisi/

reklam

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu