E-Ticaret

İstanbul E-Ticaret Arenasında Devrim

İstanbul E-Ticaret Arenasında Devrim: Türkiye'nin İlk E-Ticaret Esnaf Odası Kuruluyor !

Değerli E-Ticaret Sektörü Temsilcileri,

27 Eylül 2023 tarihli E-96884937-421.01-00089347684 sayılı yetki belgesiyle Türkiye’nin ve özellikle İstanbul’un ilk E-Ticaret Esnaf Odası kuruluyor. İstanbul E-Ticaret Esnaf Odasının kurulması için, 47.91.14 NACE Kodu’na sahip, 500 ve üzeri esnaf ve şahıs firmasının imzaları alınması gerekiyor. Bu birliktelik, sektör birliğini oluşturarak İstanbul E-Ticaret Esnaf Odasının temellerini atan değerli üyeleri ve Sn. Erdem Yanık yönetiminde, bu oluşumu desteklemek amacıyla sizlerden delege olmanızı ve katılımınızı bekliyor.

Delege ve E-Ticaret Esnaf Odasına kayıt olabilmek için aşağıda belirtilen adımları takip etmeniz gerekiyor:

Şahıs Firmasına Sahip Olmak: Herhangi bir şahıs firmasına sahip olmak. T.C. Kimlik numaralarınız ve cep telefonu bilgilerinizle kayıt yapabilirsiniz. (Not: Şirketler kabul edilmemektedir.)

NACE Kodu Uyumlu Faaliyet Göstermek: Faaliyet gösterdiğiniz alanın 47.91.14 NACE koduna uygun olması gerekmektedir. Bu kodu vergi levhalarınızdan öğrenebilirsiniz.

Esnaf Odaları Kayıtları: İstanbul sınırları içinde herhangi bir esnaf odasına kayıtlarınızın olması gerekmektedir. Eğer kayıtlarınız yoksa, başvurularınızın kabul edilebilmesi için önce bir esnaf odasına kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Daha sonrasında oda kurulduğunda mutabakat ile E-Ticaret Esnaf Odasına ücretsiz geçişiniz sağlanacaktır.
(İstanbul Ticaret Odası kayıtları kabul edilmemektedir)

Erdem Yanık İstanbul E-Ticaret Esnaf Odası Kurucu Sanal Oda Yetkilisi ile yapmış olduğum görüşmede şunları da ifade etti;

Bu önemli adımı atarken, İstanbul E-Ticaret Esnaf Odası olarak sektördeki güçlü temsilinizi sağlamak için desteğinizi bekliyoruz. Birlikte daha güçlü adımlar atmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi arzu ediyoruz.

E-ticaret günümüz dünyasında önemli bir yer ve değer kazandı ve kazanmaya ve büyümeye de devam edecektir. Bu değerli oluşumda payı olan herkesi tebrik eder, başarılar dilerim.

Sağlıkla ve Sevgiyle kalın.

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu