E-İhracatDünyaGenel

Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Alibaba Grup Başkanı Evans ile görüştü

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Alibaba Grup Başkanı Michael Evans ile bir görüşme gerçekleştirdi. Bakan Nebati, "Çin'in ve dünyanın en önde gelen e-ticaret şirketlerinden Alibaba Grup Başkanı Sayın Michael Evans ile ülkemizdeki yatırım fırsatlarını ele aldığımız verimli bir görüşme gerçekleştirdik" açıklamasında bulundu

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye’yi ziyarette bulunan Alibaba Grup Başkanı Michael Evans ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Bakan Nebati, görüşmede yatırım fırsatlarının ele alındığını bildirdi.

Bakan Nebati, “Çin’in ve dünyanın en önde gelen e-ticaret şirketlerinden Alibaba Grup Başkanı Sayın Michael Evans ile ülkemizdeki yatırım fırsatlarını ele aldığımız verimli bir görüşme gerçekleştirdik” dedi.

Michael Evans, dün de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret etmişti.

Yeni Nesil Akıllı Dijital Kartvizit

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu