PazaryerleriPazarlama

Mete Gazoz Trendyol’un Babalar Günü reklamında oynadı

Trendyol, Babalar Günü’nü Türk sporu ve sporcularına verdiği desteklerle anlattığı özel reklam filmi ile kutluyor.

Trendyol, Babalar Günü’nü Türk sporu ve sporcularına verdiği desteklerle anlattığı özel reklam filmi ile kutluyor. Olimpiyat Şampiyonu Milli Okçu Mete Gazoz ve eski Milli okçu olan babası Metin Gazoz ile kamera karşısına geçtiği reklam filmi, baba olmanın fedakârlıklarla dolu dünyasına dikkat çekiyor.

 

E-ticaret platformu Trendyol, Türk sporuna ve sporcularına verdiği desteği bu yılki Babalar Günü için özel olarak hazırladığı reklam filmine de taşıdı. Olimpiyat Şampiyonu Milli Okçu Mete Gazoz ve babasının kamera karşısına geçtiği reklam filminde çocuklarını yeni ufuklara yönlendiren, onlara yol gösteren ve güven veren babalara minnet duygusu konu ediliyor. Filmde Mete Gazoz’un başarı hikayesinin ardındaki en büyük destekçisinin babası olduğu duygusal bir dille anlatılırken, babalar için en güzel hediyenin, aslında çocuklarının varlığı olduğunun altını çiziliyor.

Yeni Nesil Akıllı Dijital Kartvizit

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu