E-TicaretGenel

Murat Erdör Davet Ediyor – Faydalı Sohbetler Ticimax

9 Mayıs Salı akşamı saat 19.00 -21.00 arasında beraber olacağımız bu etkinlikte açıklanan 2022 yılı rakamlarını, bunların bize ne ifade ettiğini, bundan sonraki satış/pazarlama çalışmalarımıza nasıl yön vermemiz gerektiği hakkında detaylı sohbet edeceğiz ve soruları cevaplandıracağız.

🚀 Geçtiğimiz haftalarda 2022 yılına ait e-ticaret rakamları açıklandı, satışlarda %100’den yüksek bir artışın olduğu senede çoğu firma hala pazaryerinde satış yapmaya devam ediyor. Kredi kart kullanımının önceki senelerdeki gibi %60 olmasından ziyade kapıda ödeme ile yapılan satışların 27 milyar TL olmasını hala aklım almıyor.

🔢 167 TL olan sepet ortalaması, alışveriş yapanların artık erkek değil %58 ile kadın olması, taksitli alım yerine %85 peşin ödemenin tercih edilmesi, en çok alışverişin Pazartesi yapılması gibi onlarca bilgiyi nasıl yorumlamalı? Bu rakamları nasıl okumalı?

❓E-ticaret yapalım veya yapmayalım firmamız için nasıl bir satış planı yapmalı? Bu ve bunun gibi bir sürü soru akıllara geliyor, gelmeli de, çünkü e-ticaret onlarca sektörü etkiliyor ve buradaki rakamları doğru yorumlayanlar firmalarını ilerleyen dönemlerde büyütmeye devam edecekler.

📅 9 Mayıs Salı akşamı bu konuları birbirinden değerli üç konuğumuzla konuşacak, sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız. Silk and Cashmere E-Ticaret Direktörü Koray Dinç, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri E-Ticaret Kanal Müdürü Begum Canova ve t-brush Dijital Pazarlama Müdürü Merve Akgün ile beraber olacağımız E-Ticarette Güncel Rakamlar Ne Söylüyor adlı etkinliğimize gelmek için lütfen şimdiden yerinizi ayırtın.

murat erdor ticimax sohbetleri E-ticaret Haberleri Ecommag.net

—–

❤️ Hepinizin yorumları çok değerli, gelin hep beraber bu rakamları değerlendirelim, hepimizin işine yarayacak sonuçlarla oradan ayrılalım, kayıt için;

E-Ticarette Güncel Rakamlar Ne Söylüyor

Ticimax E-Ticaret Sohbetlerinde isteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım. Networking imkanı, bilgi paylaşımı ve sohbet ortamı arayan herkes mutlaka bu etkinliğe gelmelidir.

Silk and Cashmere E-Ticaret Direktörü Koray Dinç, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri E-Ticaret Kanal Müdürü Begüm Canova ve t-brush Dijital Pazarlama Müdürü Merve Akgün ile 9 Mayıs Salı akşamı saat 19.00 -21.00 arasında beraber olacağımız bu etkinlikte açıklanan 2022 yılı rakamlarını, bunların bize ne ifade ettiğini, bundan sonraki satış/pazarlama çalışmalarımıza nasıl yön vermemiz gerektiği hakkında detaylı sohbet edeceğiz ve soruları cevaplandıracağız.

 

Ajanda (9 Mayıs 2023, Salı)

19.00 – 19.30: Networking Saati – Çay/Kahve Eşliğinde İkramlar

19.30 – 19.40: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)

19.40 – 20.50: Panel (Koray Dinç – Begüm Canova – Merve Akgün – Murat Erdör)

20.50 – 21.00: Sürpriz Çekilişler ve Kapanış

E-Ticaret Sohbetlerine Kimler Katılıyor?

E-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek ve yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen e-ticaret girişimcileri, Kobi’ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar etkinliğe katılıyor.

E-Ticaret Sohbetlerine Katılım Ücreti Ne Alınıyor?

Ücretsiz.

Sürpriz Çekilişlerde Neler Veriliyor?

Üç kişiye kitap hediye ediyoruz.

Ulaşım

Metro (Metro çıkışından en fazla 5 dakika yürüyüş mesafesinde)

Mecidiyeköy metro durağında indikten sonra Cevahir Alışveriş Merkezine doğru yürümeniz gerekmektedir. Cevahir AVM sonrası Beytem Plaza ve Günay Restaurant’ı geçtikten 150 metre sonra solda köşede Namlı Fırın’ı göreceksiniz. Buradan sola döndüğünüzde solunuzdaki Golden Plaza’ya girip birinci kata çıkarsanız etkinlik alanına gelmiş olacaksınız.

Sorularınız için bize 0 212 951 01 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

 

Yeni Nesil Akıllı Dijital Kartvizit

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu