E-TicaretGenelKamu & STK'larPazaryerleri

PttAvm – Yerli e-ticarette yüzde 200 büyüme

PttAVM yıllık yüzde 200 büyümeye ulaştı. PttAVM CEO’su Hakan Çevikoğlu, “Türkiye’nin yerli ve milli e-ticaret platformu PttAVM’nin 10’uncu yılında 35 binden fazla tedarikçiye, 15 milyondan fazla üyeye ve 30 milyondan fazla ürüne ulaştık. Günlük 50 binin üzerinde e-ticaret ve e-ihracat işlemi gerçekleştirerek Türkiye’nin en önemli e-ticaret platformlarından birisi olduk” dedi.

Çevikoğlu, PttAVM’nin 10.yılına ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, yurtdışında adımlarını sıklaştırarak Türkiye’nin ihracat hedeflerine daha fazla katkı sunmayı hedeflediklerini vurguladı. Çevikoğlu, şöyle devam etti:

GÜNLÜK 50 BİN İŞLEM

“Kurulduğumuz günden bu yana her yıl yüzde 200’den fazla Büyüme gösterdik. Günlük 50 binin üzerinde E-Ticaret ve e-ihracat işlemi gerçekleştirerek Türkiye’nin en önemli e-ticaret platformlarından birisi olduk. En çok satan ürünlerimizle hayatın her alanına dokunuyoruz. Türkiye’nin göz bebeği fındık bahçelerinden toplanan 2 milyon kilogram fındığı müşterilerle buluşturmuşuz. Sattığımız bebek bezleriyle bir nevi doğan her 10 bebekten 3’üne dokunmuşuz. Yine sattığımız otomobil lastikleriyle dünya ve güneş arasındaki 149 milyon kilometrelik mesafe bizim sattığımız lastiklerle aşılmış.

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu