PazaryerleriE-Ticaret

Trendyol satıcılarına İstanbul Havalimanı hizmetlerinde indirim imkanı

Türkiye ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, iş ortağı olan satıcılarına indirimli ve avantajlı teklifler sunduğu Trendyol Çözüm Ortağım uygulaması ile ayrıcalıklar sağlamaya devam ettiğini açıkladı.

Trendyol, satıcılarına e-ticaretten sosyal ihtiyaçlarına kadar ihtiyaç duyabilecekleri tüm çözümlere indirimli tekliflerle ve ek avantajlarla sahip olabilecekleri Trendyol Çözüm Ortağı uygulaması ile ayrıcalıklar sunmaya devam ettiğini duyurdu. E-ticaret platformunun satıcıları İGA İstanbul Havalimanı hizmetlerinden yüzde 40’a varan indirimlerden yararlanabilecek. Kampanya 31 Ağustos 2022 tarihine kadar satıcıların kullanımına açık olacak.

E-ticaret platformu, satıcıların yararlanabileceği hizmetleri şöyle açıkladı:

Zamanı en iyi şekilde değerlendirmesi için vale otopark hizmetinde yüzde 20 indirim.
Uçak biniş kapısına rahatlıkla ulaşım için İç ve Dış Hatlar Buggy shuttle servis hizmetinde yüzde 20 indirim.
Uçuş öncesi daha keyifli vakit geçirmek için İç Hatlar Lounge hizmetinde yüzde 40 indirim.
Ayrıcalıklı hizmetleri günlük paket halinde almak isteyen satıcılar için ise Hızlı Geçiş, öncelikli Check-in, Lounge ve Buggy hizmetlerinin bir arada olduğu İGA Pass Daily yüzde 10 indirim.
7-12 yaş arasındaki çocuklar için kullanılabilecek İGA Pass Daily Kids paketinde de yüzde 10 indirim hakkı bulunuyor.

E-ticaret platformunun iş ortağı olan satıcılarına sağladığı indirim ve avantajlı tekliflere cozumortagım.trendyol.com üzerinden ulaşılabildiği açıklandı.

Yeni Nesil Akıllı Dijital Kartvizit

Cahit Cihat Yıldırım

Truf Media & Digital Kurucusu, Cool Card - Akıllı Dijital Kartvizit ve NFC Çözümleri, E-ticaret Marka Danışmanı, Kurumsal E-İhracat Eğitmeni,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu